Соломія Вітвіцька похизувалась подарунком від таємного шанувальника

Українська телеведуча Соломія Вітвіцька неабияк заінтригувала мережу. Після розлучення жінка не ділиться подробицями особистого життя. За словами зірки, вона повністю готова до нових стосунків. На думку фоловерів, у телеведучої все-таки є кохана половинка. Однак, сама ж Соломія Вітвіцька ніяк не коментує такі чутки.

Нещодавно телеведуча розповіла про свого таємного шанувальника. А ще жінка похизувалась подарунком, який від нього отримала. В Instagram-stories Соломія Вітвіцька показала красивий букет жовтих лілій, всередині якого була листівка.

За словами жінки, квіти від таємного шанувальника вона знайшла на своїй автівці. А ще незнайомець намалював на капоті сердечко зі снігу. Соломія Вітвіцька заявила, що навіть не здогадується, хто саме може бути її таємним шанувальником.

За словами жінки, їй надзвичайно приємно отримувати квіти. Проте, телеведуча неабияк хоче дізнатись, хто саме намагається до неї залицятись. Фоловери відразу прокоментували фото жінки, щиро за неї порадівши.

На думку шанувальників, Соломія Вітвіцька є нереально привабливою та красивою. Тому вони впевнені, що закохатись в таку жінку дуже легко. А ще фани побажали телеведучій успіхів в особистому житті.

Читайте також: Соломія Вітвіцька потішила фоловерів своєю дитячою світлиною


Не пропустіть