Соломія Вітвіцька потішила фоловерів своєю дитячою світлиною

Популярна українська телеведуча Соломія Вітвіцька активне веде свій блог та спілкується з фоловерами. Жінка ділиться подробицями особистого життя та розповідає цікаві історії.

Нещодавно один з підписників Соломії Вітвіцької попросив жінку показати дитячу світлину. Телеведуча відразу погодилась й опублікувала чорно-біле архівне фото. Кадр жінки з’явився в її Instagram-stories.

На дитячій світлині маленька Соломія Вітвіцька позує у красивому українському народному вбранні. Вона одягнула спідницю з фартухом та вишиванку. На голові в дівчинки був український вінок зі стрічками та квітами. А ще Соломія Вітвіцька тримає в руці квітку.

Телеведуча зізналась, що обожнює передивлятись свої дитячі світлини. За словами жінки, це був чудовий період в її житті. В дитинстві вона постійно любила позувати перед камерою, тому має дуже багато світлин. Шанувальники засипали Соломію Вітвіцьку безліччю компліментів.

За їхніми словами, в дитинстві телеведуча була дуже милою дівчинкою. Фани подякували жінці за те, що вона часто ділиться своїми архівними фото. Фоловери назвали Соломію Вітвіцьку справжньою красунею та побажали їй завжди бути щасливою.

Читайте також: Слава Камінська назвала свою колишню колегу Вікторію Смеюху “тупою”


Не пропустіть