Слава Камінська назвала свою колишню колегу Вікторію Смеюху “тупою”

Гучний скандал, який виник між двома колишніми учасницями гурту “НеАнгели”, впродовж кількох місяців шириться в Мережі. Проте, останнім часом, він тільки набирає оборотів. Так, Слава Камінська у своєму інтерв’ю для Каті Осадчої вирішила вкотре прокоментувати ситуацію.

У програмі “Світське життя” жінка розповіла, що у них з Вікторією завжди були погані стосунки. Камінська зазначає, що у багатьох колективів є певні розбіжності та проблеми, та ніхто не виносить це на публіку. Крім цього, виявляється, Вікторія теж била Славу, коли та була при надії, але жінка ніколи раніше цього не говорила. Більше того, Смеюха проклинала дітей своєї колеги, коли та випадкого лягла на її подушку. Але навіть після цього Слава не розуміє, навіщо говорити про це на загал, адже вони разом пропрацювали цілих 15 років.

Також Камінська розповіла про знущання, які на постійній основі терпіла від Смеюхи. Вікторія неодноразово заважала їй давати інтерв’ю, та вмикала гучно музику, коли та спілкувалася з журналістами, а тепер називає її аб’юзером. Насправді, це були свого роду провокації, а Слава не могла на них не реагувати.

Камінська також зазначила, що була змушена терпіти образи через маму та своїх дітей, адже вона отримувала непоганий гонорар поки співала в гурті. Жінка навіть декілька разів намагалася піти з “НеАнгелів”, адже їй складно було терпіти тупість своєї колеги Вікторії.

Наразі Слава не планує влаштовувати перемовини зі Смеюхою, адже вона не розуміє, як можна про щось говорити з людиною “без мізків”. Крім цього, жінка зазначила, що через таку поведінку, з Вікторією певний час не спікувався їхній колишній продюсер Юрій Нікітін. А команда “НеАнгелів” станом на сьогодні працює саме з Камінською.

Читайте також: У міні-сукні з глибоким декольте Злата Огнєвіч спокусливо позувала на ліжку


Не пропустіть