Модні светри на зиму 2022: стильні варіанти, які зігріють в холодну погоду

Светри, як і будь-яка інша річ з жіночого гардеробу, можуть застаріти та втратити свою актуальність. На місці старих моделей з’являються нові, теплі та затишні варіанти. Сьогодні ми познайомимо вас із розкішними варіантами светрів, які будуть актуальними взимку 2022 року.

У тренді будуть светри з ажурними косами, аранами та іншими ефектними візерунками. Широкі рукави також будуть у пріоритеті взимку 2022 року. Безумовним бонусом буде висока горловина, яка замінить шарф за холодної погоди.

Мінімалістичні моделі також на першому місці. Базовий відтінок та оверсайз фасон – це дві необхідні деталі, які зроблять ваш образ стильним та актуальним. Подібні моделі светрів з круглою горловиною буде доречно комбінувати з базовими сорочками, створюючи при цьому актуальну та затишну багатошаровість.

Обов’язково придивіться цієї зими до укорочених моделей ажурних светрів. Об’ємні рукави додають жіночності навіть базовим моделям. Светри взимку 2022 року можуть бути прикрашені розкішними брошками.

Вибираючи для себе цього сезону укорочений светр в універсальному відтінку, найкращим рішенням буде доповнити його універсальними джинсами або штанами з високою посадкою.

Довгі светри-туніки – маст-хев для холодної погоди, коли хочеться виглядати ефектно, відчуваючи себе максимально комфортно. Дрібний рубчик – це ще один базовий тренд зими 2022 року.

Светри з ажурними вставками, виконані з тонкої, невагомої пряжі – це не тільки дуже красиво але й тепло.

Ще один цікавий варіант – укорочені светри, виготовлені з об’ємної пряжі. Приспущені акцентні рукави, особливість даної моделі.

Читайте також: Трендові головні убори на зиму 2022 – модна альтернатива шапкам


Не пропустіть