Світлана Тарабарова зізналась, що змушена була відвідати психолога

Українська співачка Світлана Тарабарова рік тому вдруге стала мамою. Жінка народила донечку Марійку. Вона є чудовою мамою, адже ввесь свій вільний час присвячує дітям.

Проте, Світлана Тарабарова відверто розповіла, що старший син Іван ревнує її до молодшої сестрички. Подробицями зірка поділилась у “Світському житті”.

Артистка зізналась, що через ревнощі старшого сина змушена була звернутись до психолога. За словами Світлани Тарабарової, хлопчик перестав контролювати свої рухи. Він занадто міцно обіймає маленьку Марійку. Зірка українського шоу-бізнесу пояснювала синові, що так робити не можна, проте, це не допомогло.

Саме тоді подружжя прийняло рішення звернутись до психолога, щоб розібратись у цій ситуації. Пізніше Світлана Тараброва зізналась, що візит до психолога неабияк їм допоміг. Результатом консультації зірка не стала ділитись. Однак, вона повідомила, що залишилась дуже задоволеною.

А ще нещодавно артистка потішила фоловерів атмосферним роликом. Світлана Тарабарова показала, як прикрашає ялинку з рідними та розповіла про новорічні традиції, які дотримуються в її сім’ї.

Читайте також: Колишній учасник «Холостячки» розповів усю правду про стосунки Задворного та Огнєвіч


Не пропустіть