Колишній учасник «Холостячки» розповів усю правду про стосунки Задворного та Огнєвіч

Злата Огнєвіч та Андрій Задворний розійшлися практично одразу після закінчення шоу “Холостячка 2”. Бізнесмен заявив співачці, що більше її не кохає, чим викликав хвилю негативу в Мережі. Наразі як Злата, так і Андрій загоюють рани після розставання, принаймні так вони говорять. Але знайшлася людина, яка готова пролити світло на цю ситуацію.

Нещодавно колишній учасник “Холостячки” Олег Плахотнюк дав інтерв’ю для YouTube-каналу BAHAREVA govorit, у якому поділився своїми спостереженнями під час проєкту. Чоловік зазначив, що з перших днів шоу можна було помітити, що Злата обрала для себе фаворитів, ними були фіналісти Андрій Задворний та Дмитро Шевченко.

Олег також розповів, що для нього був цілком очікуваним вибір співачки. Дмитро вабив своєю зовнішньою красою але всередині був закритим. Андрій спокушав своїм інтелектом та розумовими здібностями. Крім цього, Злата постійно перебувала з останнім у конфронтації, а саме такі стосунки у неї були раніше. Огнєвіч розповідала про постійні сварки та конфлікти у попередніх відносинах, і між нею та Андрієм Олег побачив щось схоже.

Плахотнюк також зазначив, що Задворний поводився доволі впевнено протягом усього проєкту, так, ніби він знав, що Злата обере саме його. Колишній учасник “Холостячки” вірить в те, що переможець шоу дійсно мав до Огнєвіч щирі почуття, тому рішення про розрив стало шоком не тільки для нього.

Крім цього, Олег Плахотнюк розповів, що все, що можна було побачити на екрані, відбувалося у реальному житті. Не було ні повторних дублів ні сценарію, тому учасники поводились так, як поводяться у реальному житті.

Читайте також: Наталія Денисенко показала, як відсвяткувала своє 32-річчя


Не пропустіть