Злата Огнєвіч показала свою розкішну квартиру

Відома українська співачка Злата Огнєвіч має розкішну квартиру в центрі Києва. Відомо, що зірка мешкає в одному із найелітніших ЖК столиці “Новопечерські липки”.

Нещодавно артистка показала красиву квартиру, опублікувавши багато фото в Instagram-stories. За словами Злати Огнєвіч, після невдалих стосунків вона вирішила дещо змінити у своєму житті.

Свої зміни артистка розпочала саме з гардеробу. Виконавиця запросила до себе стилістку, яка допомогла їй викинути непотрібний одяг та створити чудові образи.

Злата Огнєвіч показала свою затишну та простору спальну. На її розкішному ліжку лежала велика кількість одягу. У квартирі співачки є велика гардеробна кімната. Також у спальні артистки можна розгледіти багато вазонів з квітами та книг. Головною гордістю помешкання Злати Огнєвіч є просторий гардероб з полицями.

За словами знаменитості, вона дуже любить свою квартиру. Злата Огнєвіч робить все можливе, аби в ній завжди було затишно та тепло. Розкішну квартиру співачки відразу оцінили фоловери.

Вони повідомили, що в жінки дуже красиве житло. Шанувальники побажали зірці українського шоу-бізнесу сімейного затишку та успіхів в особистому житті.

Читайте також: Віталій Козловський спантеличив кардинальною зміною іміджу


Не пропустіть