Катерина Реп’яхова знову подала заяву до суду на колишню дружину Віктора Павліка

Дружина Віктора Павліка повідомила, що знову подала заяву до суду на Ларису Созаєву. Катерина Реп’яхова планувала відсудити в ексдружини артиста моральну компенсацію. Концертна директорка заявила, що Лариса Созаєва неодноразово називала її образливими словами.

Однак, суд відхилив позов дружини Віктора Павліка, тому що вона неправильно оформила документ. Катерина Реп’яхова відразу звернулась до адвоката, виправивши всі помилки.

Не так давно вона повідомила, що знову подала заяву на Ларису Созаєву. До суду концертна директорка відправилась з Віктором Павліком. Схоже, що артист став на бік своєї коханої. Проте, раніше чоловік не підтримував ідею Катерини Реп’яховою.

В Instagram-stories дружина Віктора Павліка запостила фото, на якому постала з документом в руках. Катерина Реп’яхова одягнула пальто зі стильним принтом та доповнила образ головним убором.

Шанувальники побажали дружині Віктора Павліка успіхів та назвали дуже сміливою. А ще не так давно концертна директорка розповіла, як криза у стосунках з Віктором Павліком вплинула на її сім’ю.

Читайте також: Міка Ньютон привітала свого чоловіка з третьою річницею весілля


Не пропустіть