Володимир Дантес розповів про свій найгірший Новий рік

Популярний український телеведучий та співак Володимир Дантес розповів про своє найгірше святкування Нового року. Подробицями чоловік поділився за лаштунками Improv Live Show.

За словами артиста, така неприємна ситуація сталась з ним у святковий вечір 2006 року. Саме тоді Володимир Дантес працював з друзями у заміському комплексі.

Чоловік мав виступати, виконуючи різні кавери, а його друзі були аніматорами. Виступ, який відбувся у Харкові, закінчився о 23:50. Проте, Володимиру Дантесу заборонялось знаходитись в залі разом з гостями. Відразу після виконання останнього кавера чоловік відправився до підвалу. Там він чекав на свій наступний виступ.

Артист прекрасно чув, як гості зустрічають Новий рік, весело сміючись та запускаючи феєрверки. В той момент Володимир Дантес відчував себе дуже самотнім. Співак пообіцяв собі, що більше ніколи не зустрічатиме Новий рік в підвалі.

Велика кількість шанувальників була неабияк приголомшена, коли почула розповідь Володимира Дантеса. Фоловери побажали йому завжди бути веселим, усміхненим та щасливим. А ще фани поцікавились в артиста, як він планує зустрічати Новий 2022 рік. Проте, чоловік поки що про це не повідомив.

Читайте також: Катерина Бужинська показала, як відпочиває з дітьми в Болгарії


Не пропустіть