Катерина Бужинська показала, як відпочиває з дітьми в Болгарії

Відома співачка Катерина Бужинська відправилась з сім’єю на відпочинок. Наразі зірка українського шоу-бізнесу перебуває в Болгарії. На цей раз артистка вирішила насолодитись красивими зимовими пейзажами.

В Instagram-stories вона показала, як проводить час зі своїми дітьми. Зіркова сім’я відправилась на зимову прогулянку. Катерина Бужинська одягнула теплу куртку бежевого кольору та стильний головний убір.

Поруч біля неї позували син та донька. Вони були одягнені в однакові блакитні куртки. Катерина Бужинська повідомила, що чудово провела час серед неймовірно красивих пейзажів.

За словами артистки, її родина підкорювала гірські схили, гуляла з кіньми та подорожувала засніженими вулицями. Зірка українського шоу-бізнесу щиро порекомендувала фоловерам відвідати засніжену Болгарію та насолодитись казковою атмосферою.

Катерина Бужинська заявила, що її діти були дуже задоволені прогулянкою. Нові кадри співачки вподобала чимала кількість шанувальників. За їхніми словами, в жінки дуже красиві діти. Також фани засипали зіркову сім’ю компліментами та побажали чудово відпочити за кордоном.

Читайте також: Оля Полякова похизувалась різдвяним печивом, яке спекла власноруч


Не пропустіть