Модні короткі стрижки зими 2022: трендові варіанти

Світ стильних зачісок не стоїть на місті. Кожного нового сезону і року стилісти радують нас найвишуканішими та бездоганними стрижками. Деякі минулі тренди однаково залишаються актуальними, оскільки класика ніколи не вийде з моди. Сьогодні ми зібрали у статті найтрендовіші короткі стрижки на зиму 2022 року.

Гарсон – головний тренд зими 2022

Бездоганний але такий простий гарсон наче підірвав модний світ. Стилісти та модниці змінили свою думку щодо цієї зачіски і стали вибирати її все частіше. Саме тому наступного року гарсон вийде у лідери та протримається до самого літа. У цій стрижці можна вибирати чубчик, який найбільше вам підходить.

Боб – стильна зачіска на зиму 2022

Стильний та яскравий боб залишається з нами. Поки що немає більш універсальної зачіски, тому жінки з великим задоволенням змінюють свій образ за допомогою бобу. Взимку 2022 у моді різні види цієї стрижки – класичний короткий, багатошаровий, текстурований, з рваними та тупими кінцями, з гострим зрізом та у стилі гранж.

Піксі

Взимку 2022 року короткі стрижки зможуть побити всі рекорди. І, природно, найбільш обговорюваною знову стане піксі. Ця стрижка підходить всім жінкам без винятку, також вона має безліч варіацій. Але найважливіше – піксі зможе не просто омолодити образ жінки, а створити найшикарніший імідж стильної модниці.

Сміливий андеркат

Не лише класичні стрижки будуть актуальними у 2022 році. Для найсміливіших, яскравих і амбітних жінок пропонують вибрати карколомну стрижку – андеркат. Суть її всім відома – це поголені скроні та потилиця і об’ємна верхівка. Якщо є бажання покреативити, потрібно розглянути цю зухвалу стрижку.

Модні короткі стрижки зими 2022: найтрендовіші варіанти

Взимку 2022 року жінкам подарують довгоочікувану свободу. Короткі стрижки виглядають дуже ефектно, при цьому звільняють від постійного та довгого укладання, а також тривалого догляду за волоссям. Увійдіть у новий рік у сміливому образі!

Читайте також: Модні об’ємні зачіски 2022: ідеї, які рекомендують стилісти


Не пропустіть