Модні об’ємні зачіски 2022: ідеї, які рекомендують стилісти

Сучасні об’ємні укладання дозволяють жінкам виглядати карколомно і не витрачати багато часу на наведення краси. З віком, коли структура волосся погіршується, виникає необхідність вибору нової об’ємної зачіски, яка візуально додасть додаткового об’єму пасмам і відверне увагу від тонкого та рідкого волосся.

У цій статті ми розглянемо види об’ємних зачісок, які стилісти радять носити жінкам цього року.

Бохо

Жінки вільних творчих професій (художниці, актриси, скульптори) вибирають собі незвичайний богемний образ. Такі зачіски надають особливої ​​жіночності та витонченості натурі.

Фішкою зачісок у стилі бохо є створення розслабленого силуету та візуального надання додаткового об’єму. Для підтримки елементів зачіски та надання їй вишуканості використовують гумки, декоровані камінням, стразами, блискітками, декоративну тасьму.

Коси з канеколоном

Об’ємні коси, в які вплетений різнобарвний канекалон, більш прийнятні для підлітків або молодих зухвалих дівчат. Зачіска виглядає надзвичайно і привертає до такого образу увагу оточуючих. Великою популярністю користуються однобарвний канекалон, або його варіації у стилі омбре. Його підбирають за кольором до будь-якого вбрання, створюючи єдиний закінчений образ. Заплетені коси можна вкладати навколо голови в об’ємну корону.

Об’ємне розпущене волосся

Прихильниці об’ємних зачісок, що так подобаються чоловікам, за допомогою стайлінгових засобів без проблем надають додаткового об’єму своєму волоссю в домашніх умовах. Достатньо придбати круглий гребінець і фен, і ви зможете створювати улюблений стиль, не виходячи з дому. Зачіски чудово виглядають як на короткому, так і на довгому волоссі.

Об’ємні пучки

Здавалося б, звичайнісінька зачіска, яку навіть школярки можуть зробити в домашніх умовах, має безліч варіацій. Самі по собі об’ємні пучки виглядають ефектно, а якщо його скласти із заплетених кіс, то зачіска набуває вишуканості та шарму. У цьому році всі варіанти пучка будуть неймовірно затребувані. Для виходу в світ ідеально виглядає зачіска з пучка з об’ємними кучерями або хвилями.

Якщо ви вирішили змінити імідж та зупинили свій вибір на об’ємних зачісках, ви отримаєте можливість виглядати вишукано та красиво у всіх ситуаціях.

Читайте також: Модні та стильні короткі стрижки для старших жінок 2022


Не пропустіть