Модні та стильні короткі стрижки для старших жінок 2022

Короткі стрижки дуже сподобалися жінками різного віку. Вибирають креативні та стильні зачіски не лише сучасні та активні дівчата, але й жінки за 60. Вся справа в універсальності та практичності кожної короткої стрижки, а також у помітному омолоджуючому ефекті.

Боб

Універсальний варіант короткої стрижки, що пасує практично всім жінкам. Його головні переваги:

  • легко вкладати щодня;
  • стильно виглядає – у будь-якому образі, при будь-якому фарбуванні;
  • волосся краще зберігає здоровий стан при регулярній стрижці.

Існують різні версії бобу, тому кожній жінці зручно підібрати свій ідеальний варіант.

Каре

Каре – дуже жіночна та приваблива зачіска, яка неймовірно освіжає образ. Жінкам за 60 вона чудово підійде, оскільки візуально робить стрункішими. Каре легко вкладати та стилізувати, а також за допомогою цієї стрижки підтримувати здоров’я та структуру волосся без зайвих проблем. З каре можна експериментувати – відстригти чубок, поголити скроні і т. д., додавши до класичної стрижки різні акценти та «родзинки».

Піксі

Піксі – модний варіант, який легко підібрати під будь-який тип обличчя. Це досить об’ємна стрижка, яка при цьому освіжає образ і дозволяє залишатися жіночною. У цьому варіанті добре виглядають структуровані пасма, вкладені за допомогою ефекту холодна хвиля. За бажання можна вибрати для піксі цікаве фарбування — створити модні акценти в зачісці за допомогою тонування, освітлення та інших варіантів.

Багатошарові короткі стрижки

Багатошаровість – це сучасна техніка, яка дозволяє надати волоссю потрібного об’єму. Жінки старше 60 років часто страждають від тонких і неживих локонів, що січуться, а це суттєво погіршує привабливість шевелюри. Саме вирішити цю проблему допоможуть короткі багатошарові стрижки. Їх роблять на основі інших відомих та стильних зачісок: боб, піксі, каре, гарсон, каскад. Завдяки оригінальному підходу, жінка старше 60 років знову зможе похизуватися розкішним волоссям.

Якщо ви справжня модниця, то вам все одно на свій вік. На порозі 60 років волосся стає не таким красивим і об’ємним, що може зіпсувати настрій. Щоб повернути шевелюрі первозданний вигляд і знову відчути себе молодою та красивою, стилісти рекомендують вибирати стильні та красиві короткі стрижки. Крім універсальності та практичності, ви також отримаєте можливість витрачати набагато менше часу на укладання.

Читайте також: Модні варіанти хвилястого бобу, які чудово підійдуть жінкам різного віку


Не пропустіть