Модні варіанти хвилястого бобу, які чудово підійдуть жінкам різного віку

Багато хто впевнений, що популярна стрижка боб підходить тільки володаркам рівного від природи волосся. Стилісти запевняють, що боб можна робити на будь-якій структурі. І, як показує практика, боб дійсно гармонійно доповнює образ кучерявої красуні у будь-якому віці. У цій статті ми розповімо, які варіанти хвилястого бобу особливо актуальні для жінок 40-50 років.

Короткий хвилястий боб

Короткий хвилястий боб виглядає досить ексцентрично і сміливо. Вибирають стрижку жінки з яскравою зовнішністю та впевненістю у своїй красі. Стрижка дозволить дамі виглядати дуже ніжно, жіночно та стильно. Зазвичай її вибирають молоді дівчата але, за бажання, зачіска підійде і жінкам 40-50 років, тільки при цьому важливо підбирати ідеальний макіяж.

Подовжений варіант хвилястого бобу

Стрижку вважають універсальним варіантом, тому що вона підходить і зрілим, і молодим жінкам. Подовжений боб акуратно підкреслить риси обличчя та вкаже на головні переваги жіночої зовнішності. У 40-50 років стрижка дозволить омолодити образ на 5-10 років.

Асиметричний варіант хвилястого бобу

Для бажаючих підкреслити овал обличчя чудово підійде варіант асиметричного хвилястого бобу. М’які кучері разом з помітною різницею в довжині спереду створять образ розкішної і неймовірно яскравої модниці.

Градуйований вид хвилястого бобу

Зазвичай у кучерявого волосся немає проблем з тонкою структурою. Але з’являється інша – неслухняні локони. Щоб волосся завжди лежало в ідеальному порядку, стилісти пропонують модний варіант стрижки боб – градуйована зачіска. У ній пасма відстригають під певним кутом, що дозволяє ідеально вкласти кучері. Жінкам 40-50 років градований хвилястий боб дозволить отримати новий та свіжий образ.

Стрижка боб – це універсальна та практична зачіска, яка завоювала увагу багатьох жінок. Більшість впевнені, що боб можна оформляти тільки на пряме волосся, а кучеряві локони для нього не підходять. Завдяки професіоналізму стиліста навіть найтугіші кучері виглядають у формі боба дуже ефектно, стильно і доглянуто.

Читайте також: Модні зачіски для новорічної ночі 2022, які легко повторити


Не пропустіть