Модні зачіски 2022: ідеї на коротке волосся для тих, хто вічно зайнятий

Коротке волосся досить просто вкладати і носити його розпущеним. Але іноді жінкам із короткою стрижкою хочеться стильної різноманітності. В цьому огляді ми дізнаємося які п’ять ефектних зачісок можна легко і просто зробити нашвидкуруч для коротковолосих жінок.

Нестандартна мальвінка

Ми звикли бачити мальвінку на середньому або довгому волоссі, але й на короткому вона виглядатиме стильно. Зробити її дуже легко:

  • Для створення об’єму потрібно розділити чубчик на три частини.
  • Потім закрутити їх однією боковою частиною.
  • Щоб трохи розпушити зачіску і надати їй легкої недбалості, можна витягнути кілька пасм і злегка завити їх.

Щоб зачіска трималася довше, її можна зафіксувати засобом для стайлінгу, наприклад, лаком для волосся.

Бантик з розпущеним волоссям

Щоб зробити бантик, зберіть волосся на маківці. Потім зробіть петлю, залишивши всередині петлі достатній порожній простір. Кінчики від хвоста потрібно залишити. Петлю потрібно розділити на дві частини, ніби формуючи з неї бантик. Хвостики, які ми залишили, необхідно заправити під гумку – вони стануть серединою для бантика. Щоб закріпити “конструкцію”, потрібно збризнути її лаком для волосся.

Елегантний пучок

Ще один швидкий варіант для короткого волосся. Для пучка зберіть волосся у хвіст, кінчик якого просмикніть у середину. Кінчики волосся необхідно зафіксувати невидимками. Також можна збризкати зачіску, що вийшла, лаком.

Хвіст-вузол на бік

Для цієї стильної та ефектної зачіски волосся збирається на бік і ділиться навпіл. З кожної отриманої частини робиться вузол, що скріплюється резинкою. Вузлики затягуються, а пасма, що залишилися, ховаються.

Стильний пучок із двох кісок

Цей варіант виглядає незвичайно і легко робиться, тому його можна використовувати як повсякденний варіант для дівчат з коротким волоссям. Волосся для пучка необхідно розділити навпіл, потім заплести з нього дві кіски. Після цього кіски піднімаються вгору, і з них скручується акуратний пучок. При необхідності пасма, що вибиваються з пучка, можна закріпити невидимками, а саму зачіску збризнути лаком для волосся.

Збираючись вранцы на роботу, можна сміливо вибирати будь-яку з цих зачісок, які ефектно доповнять стильний образ.

Читайте також: Модні стрижки та укладання для жінок після 40: варіанти, які допоможуть помолодшати


Не пропустіть