Влад Яма та Анатолій Анатоліч стали кумами

Не так давно дружина Анатолія Анатоліча поділилась чудовою звісткою. За словами жінки, вона охрестила свого сина. Також стало відомо, кого подружжя взяло за хрещених батьків.

На сторінці в Instagram Юлія опублікувала серію світлин з хрещення сина. Хлопчику дали чудове ім’я Ніл. Його хрещеними батьками стали відомий хореограф Влад Яма та однокласниця Анатолія Анатоліча Ірина Федорцова.

За словами Юлії, її сину виповнилось вже чотири місяці. Зіркова сім’я заявила, що хотіла охрестити малюка саме в день його Ангела. Таїнство хрещення відбулось 25 листопада у Свято-Іллінській церкві на Подолі.

На світлинах, які запостила жінка, хрещені батьки тримають на руках маленького Ніла й мило усміхаються. Також дружина телеведучого повідомила, що давно знала, хто стане хрещеними батьками для її сина.

Анатолій Анатоліч давно товаришує з Владом Ямою. Чоловіки перебувають у чудових стосунках, тому хореограф дуже зрадів, коли дізнався, що стане хрещеним батьком.

Нові кадри Юлії відразу оцінила велика кількість шанувальників. Вони привітали зіркову сім’ю з такою чудовою подією та побажали маленькому Нілу міцного здоров’я. За їхніми словами, подружжя обрало чудових хрещених батьків для свого сина.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ЮЛА (@yulattt)

Читайте також: Григорій Решетнік чуттєво привітав кохану дружину з днем народження


Не пропустіть