Бенедикт Камбербетч висловився про токсичну поведінку чоловіків

Бенедикт Камбербетч дав інтерв’ю про майбутній фільм «Влада пса». У ході розмови актор згадав проблему «токсичної маскулінності» – цим терміном позначають поведінкові особливості, властиві насамперед чоловікам, які шкодять людям, що їх оточують. «У дискусіях часто можна зіткнутися із запереченням чи зустрічною агресією – це свого роду захисна реакція, до речі, досить інфантильна. “Не всі чоловіки погані” – мова не про це, нам слід замовкнути і послухати”, – сказав Камбербетч.

“Недостатньо визнати наявність проблеми, – продовжив він, – Ми повинні не тільки усвідомити свої помилки але ще й відшукати причину, яка лежить в основі переважної поведінки – наш фільм у тому числі про це”. У драматичному вестерні “Влада пса” Бенедикт Кембербетч зіграв власника ранчо, у якого виникає серйозний конфлікт із дружиною його брата. Паралельно з цим герой намагається вирішити складну внутрішню суперечність, через яку він розривається між своїми почуттями та очікуваннями суспільства.

«У юності у нього [персонажа Камбербетча] було серйозне захоплення – пекуче та заборонене, про яке не можна було навіть говорити. Трагедія цієї ситуації в тому, що вона руйнує його як особистість і породжує токсичну маскулінність, – пояснив актор, – Він відчуває, що навколишній світ ворожий до нього і починає ненавидіти у відповідь. Ці переживання роблять героя жорстоким і грубим, а самотність і ревнощі лише посилюють його становище». За словами Бенедикта, у фільмі «Влада пса» однією з центральних тем став вплив нетерпимого середовища на людину.

Читайте також: Слава Камінська вперше назвала причину смерті свого батька


Не пропустіть