Слава Камінська вперше назвала причину смерті свого батька

Відома українська виконавиця Слава Камінська успішно розвиває свою сольну кар’єру. Жінка тішить мережу чудовими треками й інтригує планами на майбутнє. Нещодавно зірка взяла участь в новому інтерв’ю.

Артистка вперше за довгий час назвала причину смерті свого батька. Втрату рідної людини Слава Камінська пережила надзвичайно важко. За словами співачки, вона ще досі не може повірити, що її батька більше немає.

Артистка розсекретила, що в чоловіка була пухлина головного мозку. Батько Слави Камінської, навіть, пережив складну операцію. Проте, через деякий час він пішов з життя.

Виконавиця розповіла, що не спілкувалась з рідною людиною більше 20-ти років. Причиною цього стало розлучення її батьків. Артистка повідомила, що відновила з батьком стосунки за пів року до його смерті.

За словами Слави Камінської, в січні вона дізналась про страшний діагноз рідної людини. Після операції чоловіку стало лише гірше. Він був зовсім немічним. Слава Камінська не змогла спостерігати за таким станом батька, тому, навіть, з ним не попрощалась.

Артистка була присутня лише на похороні батька. А ще Слава Камінська зізналась, що досі не розповіла дітям про його смерть. За словами жінки, вони думають, що дідусь у рейсі, адже він був капітаном далекого плавання.

Читайте також: Лілія Сандулесу розповіла, чому розпався її шлюб з Іво Бобулом


Не пропустіть