Надя Дорофєєва розповіла про свої перші гонорари в гурті “Время и Стекло”

Популярна співачка Надя Дорофєєва вирішила розповісти про свої перші гонорари. Музична кар’єра жінки розпочалась тоді, коли вона стала солісткою гурту “Время и Стекло”. Яку суму грошей артистка отримувала за свої виступи, Надя Дорофєєва розповіла в новому інтерв’ю.

За словами зірки, гурт “Время и Стекло” поступово став одним з найпопулярніших в Україні. Разом з Олексієм Завгороднім артистка швидко здобула славу та визнання. Проте, за словами зірки, перші її гонорари були невеликими.

Надя Дорофєєва розповіла, що саме ексдружина Потапа займалась питаннями гонорарів. Спочатку артистка неабияк сердилась на Ірину Горову, однак згодом змінила свою думку.

Скільки саме зірка заробляла, вона не розсекретила. Проте, Надя Дорофєєва натякнула, що суми були невеликими. Також, за словами виконавиці, вона часто пригадує той час, коли перебувала в гурті. Артистка зізналась, що неабияк вдячна Олексію Завгородньому за співпрацю та великий шлях, який вони пройшли.

Наразі Надя Дорофєєва активно розвиває сольну кар’єру. Жінка стала улюбленою виконавицею багатьох глядачів. За словами співачки, досвід, який вона отримала в гурті, став дуже цінним та важливим на перших етапах сольної кар’єри.

Читайте також: Стало відомо, яку суму заробляють Анна Трінчер та Злата Огнєвіч в Instagram


Не пропустіть