Стало відомо, яку суму заробляють Анна Трінчер та Злата Огнєвіч в Instagram

Анна Трінчер та Злата Огнєвіч є відомими артистками в українському шоу-бізнесі. Завдяки талановитому голосу вони заробляють чималу суму грошей. Проте, зірки мають ще додатковий дохід, який отримують завдяки соцмережі Instagram. Нещодавно стало відомо, скільки грошей артистки заробляють за рекламу.

Реклама в stories у Злати Огнєвіч коштує 16 тисяч гривень. За зіркою українського шоу-бізнесу стежить майже 400 тисяч користувачів. Реклама в Анни Трінчер набагато дорожча. За свої послуги артистка просить 27 тисяч гривень.

Така велика різниця в ціні обумовлена тим, що в соцмережі Instagram за Анною Трінчер стежить 1,3 мільйона людей. Допис з фотографією зірок обходиться рекламодавцям ще дорожче. За таку послугу Анна Трінчер вимагає майже 50 тисяч гривень, а Злата Огнєвіч лише 32 тисячі.

Можна зробити висновок, що завдяки рекламі Анна Трінчер отримує від 175 тисяч гривень. Таку суму зірка заробляє за тиждень. Злата Огнєвіч може отримати лише 100 тисяч гривень.

Велика кількість фоловерів заявила, що артистки мають чудовий дохід завдяки Instagram. Проте, за їхніми словами, це дуже важка праця.


Читайте також: Григорій Решетнік натякнув, хто може стати головною героїнею в наступному сезоні “Холостячки”


Не пропустіть