Колишня дружина Потапа вперше розповіла про свої нові стосунки

Відома продюсерка та колишня дружина Потапа Ірина Горова вперше відверто заговорила про свої нові стосунки. Після розлучення вона залишилась з артистом в чудових відносинах. Жінка вже давно відпустила минулі образи. Наразі вона активно будує особисте життя й багато часу приділяє роботі.

В новому інтерв’ю Ірина Горова повідомила, що вперше за довгий час перебуває у стосунках. Хто саме став її обранцем, жінка не розсекретила. Проте, вона натякнула, що чоловік з нею приблизно одного віку. За словами продюсерки, поруч з цією людиною Ірина відчуває себе абсолютно спокійною.

Жінка додала, що у попередніх стосунках постійно нервувала та не могла по-справжньому насолоджуватись життям. Наразі Ірина Горова перебуває у гармонії із собою та своїм обранцем.

Нові стосунки ексдружина Потапа назвала зрілими. Вона повідомила, що ні з одним чоловіком не була настільки щасливою. Також Ірина Горова додала, що ніколи не уявляла свої стосунки з молодими обранцями.

За словами продюсерки, з такими чоловіками їй некомфортно. Фоловери щиро пораділи за колишню дружину Потапа й побажали їй успіхів в особистому житті.

Читайте також: Дзідзьо вперше розповів, чи зраджував ексдружині з Олею Цибульською


Не пропустіть