Дзідзьо вперше розповів, чи зраджував ексдружині з Олею Цибульською

Популярний артист Дзідзьо знову прокоментував розлучення зі своєю дружиною. У програмі “Зірковий шлях” він вперше зізнався, чи зраджував їй зі своєю колегою Олею Цибульською.

Дзідзьо заявив, що ініціатором розлучення був саме він. В якийсь момент подружжя перестало розуміти одне одного. Артист зізнався, що останнім часом не відчував себе щасливим поруч зі Slavia.

Саме тоді виконавець запропонував дружині розлучитись. Також, за його словами, найбільше чоловік боявся осуду з боку публіки. Коли подружжя розлучилось, то велика кількість людей почала звинувачувати саме Дзідзьо. В мережі ходили чутки, ніби то причиною розриву стосунків стали зради чоловіка.

Також Дзідзьо прокоментував, чи дійсно зраджував дружині з Олею Цибульською. За словами артиста, в нього ніколи не було стосунків з іншими жінками. А ще виконавець повідомив, що Slavia це чудово знає. Дзідзьо був вірний своїй дружині. Він додав, що на розлучення вплинули зовсім інші фактори.

Про своє рішення артист не жалкує. Дзідзьо зізнався, що після розлучення став набагато щасливішим. За його словами, ніколи непотрібно перебувати у стосунках, в яких немає взаєморозуміння.

Читайте також: Дмитро Коляденко розповів усю правду про стосунки з Іриною Білик


Не пропустіть