Даша Астаф’єва розповіла, як ледь не спалила квартиру колишнього нареченого

Популярна українська модель та співачка Даша Астаф’єва вирішила пригадати, як ледь не спалила квартиру колишньому нареченому. Не так давно зірка розірвала з ним стосунки.

За словами артистки, останні її стосунки були чудовими. Даша Астаф’єва прожила 5 років з Артемом Кімом. Вона сміливо може сказати, що була з чоловіком справжньою сім’єю. Попри розрив стосунків в неї залишилось багато приємних спогадів, пов’язаних з колишнім нареченим.

Також Даша Астаф’єва пригадала, як одного разу ледь не спалила квартиру свого бойфренда. Подробицями зірка поділилась в новому інтерв’ю. За словами артистки, вона вирішила зробити приємно своєму нареченому, тому приготувала для нього борщ.

Чоловік повертався з відрядження, тому Даша Астаф’єва хотіла його здивувати. Також артистка вирішила приготувати сухарики, щоб подати їх до борщу.

Жінка поставила їх у мікрохвильову піч на декілька хвилин й пішла в душ. Саме через це Даша Астаф’єва ледь не спалила ввесь будинок коханого. Проте, чоловік відреагував на таку ситуацію дуже спокійно. Він пробачив співачку й зробив у квартирі новий ремонт.

Читайте також: Наталка Карпа відверто розповіла про проблеми у шлюбі


Не пропустіть