Тіна Кароль зізналась, що готова закохатись

Відома українська співачка Тіна Кароль спантеличила мережу своєю заявою. Жінка зізналась, що готова закохатись. Вона мріє зустріти у своєму житті чоловіка, з яким побудує чудову сім’ю. Зірка додала, що свій новий альбом присвятила саме коханню. За її словами, це найпрекрасніше почуття, адже завдяки коханню в людини з’являються за спиною крила.

Також Тіна Кароль зізналась, що готова закохатись й бути коханою. Раніше артистка, навіть, думати про таке не могла. Після смерті чоловіка співачка не змогла покохати когось іншого. Однак, через деякий час вона зрозуміла, що хоче аби поруч з нею була кохана людина.

А ще Тіна Кароль заявила, що будувати з нею стосунки не так вже й легко. У своєму житті артистка досягла всього самостійно. Зірка зізналась, що їй складно знаходити спільну мову з іншими людьми.

Проте, попри свій складний характер Тіна Кароль щиро вірить, що обов’язково буде коханою.  Також співачка розсекретила, чи перебуває наразі у стосунках. Багато шанувальників підозрюють жінку у романі з чоловіком. Однак, Тіна Кароль заявила, що її серце вільне.

Читайте також: Олег Винник скасував свої концерти через стан здоров’я


Не пропустіть