Григорій Решетнік натякнув, хто може стати головною героїнею в наступному сезоні “Холостячки”

Зовсім скоро завершиться другий сезон проєкту “Холостячка”. Вся країна з нетерпінням чекає на той день, коли Злата Огнєвіч оголосить ім’я переможця. Ведучий проєкту Григорій Решетнік вже активно готується до зйомок наступного сезону “Холостячки”.

Не так давно він натякнув, хто може стати головною героїнею цього романтичного проєкту. За словами Григорія Решетніка, під формат проєкту підійшли б щонайменше три самотні та знамениті жінки, а саме Леся Нікітюк, Наталія Могилевська та, навіть, Тіна Кароль.

На думку телеведучого, остання із зірок чудово себе проявила б. Також Григорій Решетнік додав, що десь прочитав дуже цікаву інформацію. Річ у тім, що Наталія Могилевська модерує себе в ролі “Холостячки”. За словами телеведучого, для неї потрібні харизматичні та сміливі чоловіки.

34-річну Лесю Нікітюк чоловік теж розглядає, як можливу головну героїню “Холостячки”. Він назвав зірку дуже талановитою. А ще, на думку чоловіка, сезон “Холостячки” з Лесею Нікітюк був би дуже цікавим та захоплюючим.

Також Григорій Решетнік додав, що деяким зіркам особисто пропонував взяти участь у проєкті. Проте, багато з них сприймали слова телеведучого, як жарт.

Читайте також: Анастасія Приходько показала свій розкішний будинок


Не пропустіть