Модні стрижки та укладання для жінок після 40: варіанти, які допоможуть помолодшати

Усі жінки хочуть завжди залишатися молодими та красивими. Саме тому можуть вживати і радикальних заходів, таких як пластика або уколи краси. Але є ще один вихід, який допоможе виглядати молодше. Правильна стрижка та укладання грає величезну роль, адже саме завдяки їм можна скинути зайвих 10 років. Які ж зачіски та стрижки підходять жінкам після 40? Ми підготували для вас список із 6 найстильніших зачісок, які візуально зроблять вас молодшими та підкреслять вашу красу. Отже…

Подовжений боб

Якщо ви хочете позбутися подвійного підборіддя і щік, що нависають – ця стрижка ідеальний варіант. Проділ має бути косим, ​​а сховати зморшки допоможе чубок. Щоб повноцінно відчути на собі ефект, що омолоджує, потрібно красиво вкладати подовжений боб. Найкраще підходять легкі хвилясті локони і відчутний об’єм на маківці.

Каре

Жіноче каре виглядає дуже строго, особливо при прямому укладанні але це ні краплі не псує образ жінки після 40 років. Таку стрижку та укладання радять вибирати жінкам із густою шевелюрою, так зачіска виглядає ефектніше.

Драбинка

Ця стрижка допоможе візуально зробити обличчя відкритішим і омолодить його. Ідеальна стрижка для жінок із носогубними складками. Незважаючи на просту техніку, драбинка володіє чарівною властивістю, яка облагороджує образ, а також додає об’єму шевелюрі.

Піксі

Серед усієї різноманітності варіантів стрижки піксі, кожна красуня може вибрати варіант, який відповідає саме їй. Така стрижка допоможе замаскувати зморшки на лобі завдяки чубчику, а варіант без неї відверне увагу від носогубних складок та неідеальної шиї.

Чубчик

Стильна альтернатива пластиці та ботоксу. Вибирайте косий або асиметричний чубчик, щоб виглядати молодшим. Важливо при виборі варіанта спиратися не лише на модні тренди, а й на особливості обличчя. Також стрижка має гармоніювати з чубчиком, тому завжди вкладайте зачіску так, щоб вона змогла освіжити образ.

Кучері

Милі кучері підходять всім модницям, і зовсім неважливо 40 вам років або 20. Хвилясті локони можна робити не тільки на довгому волоссі але й на середньому і короткому. За допомогою праски, плойки або різних бігудів жінка після 40 років отримає молодий та яскравий образ.

Якщо вам уже 40 років, не поспішайте забирати своє волосся в тугий пучок. Вибирайте вільні та легкі зачіски, які мають головну перевагу – омолоджуючий ефект.

Читайте також: Фарбування волосся у два кольори – модний хіт 2022 року


Не пропустіть