Фарбування волосся у два кольори – модний хіт 2022 року

Якщо у вас є бажання виглядати сучасно, молодо, нестандартно і карколомно, придивіться до ефектного фарбування в два кольори. Просто зараз ми розглянемо, до яких кольорів варто придивитися в цьому сезоні сучасним красуням.

Темне волосся можна змінити максимально ефектними яскраво-рожевими пасмами волосся.

Це ефектне фарбування фантастично виглядає, як з розпущеним волоссям, так і в трендових зачісках: високий хвіст, мальвінка, а також з різноманітними ажурними плетіннями.

Дрібне брондування на темному полотні надає волоссю особливого шарму, доглянутого зовнішнього вигляду, лиску, блиску і візуальної густоти.

Фіолетові нижні пасма + темна основа – гармонійне поєднання на сьогоднішній день.

Стрижки з ультрамодним чубчиком «шторкою» стилісти пропонують прикрасити червоними відблисками. Найкраще зосереджуватися на певній ділянці волосся, як у наступному прикладі, коли акцентом став чубчик і кілька яскраво-червоних пасм біля обличчя.

Комплементарний смарагдовий і синій відтінок + вугільного кольору волосся – комбінація, яка припаде до душі справжнім бунтаркам. Почати своє знайомство з актуальним фарбуванням можна з нейтральних відтінків, поступово додаючи їм яскравості та контрастності.

Забарвлення в складній техніці «омбре» – ще один варіант, який виглядатиме максимально виразно. У цьому фарбуванні світле волосся максимально змінилося за рахунок плавного переходу до незвичайного блакитного відтінку.

Темне волосся можна доповнити кількома світлими пасмами біля обличчя. Щоб це фарбування відразу ж «впадало» в очі, слід продумати ефектні варіанти укладання для волосся.

Читайте також: Трендові багатошарові стрижки на коротке волосся 2022: модні ідеї для стильних жінок


Не пропустіть