Джастін Тімберлейк має намір зустрітися з Брітні Спірс, щоб вибачитися

Стало відомо, що колишній хлопець Брітні Спірс, Джастін Тімберлейк, хоче особисто зустрітися зі співачкою, щоб попросити у неї вибачення через розлучення, яке відбулося майже 20 років тому.

Після того, як Брітні Спірс звільнилася від 13-річної опіки свого батька, Джастін Тімберлейк виявив бажання особисто підтримати співачку, порозумітися з нею та попросити вибачення за свої вчинки, які він зробив після їхнього розставання. «Джастін радіє, що Брітні зараз живе тим життям, яке вона й хотіла. Він би хотів поговорити з нею особисто, якщо вона захоче цього у відповідь», — сказав інстайдер виданню HollywoodLife.

Нагадаємо, що пара розлучилася зі скандалом у 2002 році. Тоді співак не лише випустив кліп на пісню Cry Me a River, в якому мститься схожій на Брітні Спірс дівчині, а й не соромився обговорювати з журналістами деталі роману, зокрема інтимні. Багато шанувальників співачки досі вважають, що Джастін був одним із тих, хто довів Брітні до нервового зриву, який вплинув на рішення про її опіку.

Зазначимо, що Джастін вже неодноразово вибачався і підтримував Брітні. Наприклад, минулого літа співак у своєму Twitter написав таке: «Все, що відбувається з нею, неправильно. Жодній жінці не можна забороняти самостійно розпоряджатися власним тілом. Нікого не можна утримувати проти волі. Ніхто також не повинен просити дозволу робити все, заради чого він так багато працював».

Читайте також: Дзідзьо вперше розповів, чи зраджував ексдружині з Олею Цибульською


Не пропустіть