Трендові багатошарові стрижки на коротке волосся 2022: модні ідеї для стильних жінок

Дуже часто жінки зі слабким, тонким волоссям вважають, що їм абсолютно не підійде коротка стрижка. Але це є помилкою, оскільки правильно підібрана багатошарова зачіска чудово підходить представницям прекрасної статі з тонкими локонами. Така зачіска зробить ваше волосся візуально об’ємнішим, а образ буде просто розкішним і вишуканим. Давайте сьогодні дізнаємося, які багатошарові стрижки на коротке волосся будуть модними в 2022 році.

Піксі

Дуже популярна зачіска, яка не має будь-яких вікових обмежень. Ця стрижка передбачає наявність укорочених пасм на потилиці і подовжених на маківці. У випадку, якщо у вас пряме і тонке волосся, така стрижка на вас чудово виглядатиме. Якщо ж ви – володарка густої шевелюри, вибирайте піксі з багатошаровим подовженим чубчиком.

Градуйований боб

Такий варіант стрижки підійде сміливій та ризикованій дівчині. Перехід від довгих пасм до коротких може бути як плавним, так і різким. Градуйований боб чудово виглядатиме, якщо у вас тонке і ослаблене волосся. Крім цього, така зачіска надає об’єму волоссю і не вимагає особливих проблем з укладанням. Просто висушіть локони за допомогою фена і нанесіть трохи мусу. Після цього необхідно лише злегка скуйовдити волосся. Якщо у вас неідеальні пропорції обличчя, вибирайте боб з подовженим косим чубчиком. Таким чином ви зможете приховати всі недоліки.

Каскад на коротке волосся

Щоб створити стрижку каскад, майстер повинен почати зістригати пасма з потилиці, поступово переміщаючись до маківки. Така зачіска ідеально підійде для жінок, як з тонким, так і густим волоссям. Завдяки стрижці каскад, об’єм ідеально тримається, і професійне укладання також не потрібне.

Боб-каре

У цій зачісці поєднується класика та стильна недбалість. Ця стрижка підходить жінкам з будь-яким об’ємом волосся. Боб-каре – це багатошарова стрижка, у якої пасма спереду трохи подовжені, а ззаду вкорочені. Завдяки цьому, довге волосся чудово обрамляє обличчя. Така стрижка виглядає дуже об’ємною, до того ж вона проста в укладанні.

Багатошарові зачіски особливо вигідно виглядатимуть на ділових жінках, які ведуть активний спосіб життя. Всі представлені стрижки дуже прості в укладанні та підійдуть абсолютно до будь-якого образу.

Читайте також: Модні стрижки на довге волосся 2022


Не пропустіть