Ірина Федишин вперше розповіла, як познайомилась зі своїм чоловіком

Не так давно відома співачка Ірина Федишин відсвяткувала з коханим чоловіком 15 річницю весілля. Подружжя виховує двох чудових синів та насолоджується життям.

У програмі “Життя відомих людей” Ірина Федишин вперше розповіла, як познайомилась з чоловіком. За словами співачки, вона планувала вийти заміж у 25-річному віці. Проте, майбутній чоловік кардинально змінив її думку.

Ірина Федишин розповіла, що познайомилась з ним на одному заході. Туди юну співачку запросили виступити. Ведучим заходу був саме Віталій Човник. Йому відразу сподобалась Ірина Федишин, тому чоловік активно почав з нею спілкуватись.

Артистка зізналась, що перша зустріч з чоловіком їй теж дуже сподобалась. Через деякий час пара почала зустрічатись, а пізніше Андрій Човник запропонував зірці одружитись. Ірину Федишин дуже спантеличила така пропозиція, однак, вона погодилась.

Коли жінка познайомилась з чоловіком, то їй було лише 18 років. Про заміжжя артистка, навіть, не думала. Проте, Ірина Федишин по-справжньому закохалась в Андрія.

Співачка зізналась, що жодного разу не пожалкувала про своє рішення. Вона вже 15 років перебуває у шлюбі з чоловіком. Ірина Федишин вдячна коханому за чудових дітей та щасливе подружнє життя.

Читайте також: Дмитро Коляденко відверто розповів, чому розлучився з першою дружиною


Не пропустіть