Модні техніки фарбування волосся, що будуть актуальними в 2021 році

Жінкам апріорі властиво прикрашати простір навколо себе. І перше, на що спрямовують свої сили сучасні модниці – це зовнішність. Однак без красивої зачіски будь-які старання над образом виявляться марними. Пропонуємо вашій увазі список трендових технік фарбування волосся, з яких в 2021 ви зможете вибрати найбільш вподобану і бути на висоті.

Брондування

Цю техніку вже можна прирівняти до класичної, адже їй віддають перевагу доволі багато жінок. Принцип її полягає в наявності пасом декількох відтінків, світлого і темного. Сам же перехід від одного відтінку до іншого майстри перукарського мистецтва роблять практично непомітним.

Перевага брондування в тому, що воно візуально робить зачіску більш об’ємною. Також дозволяє тривалий час не відвідувати салон, оскільки волосся, що відростає, практично непомітне.

Мелірування

Найпоширеніший тип фарбування, який використовують вже не один десяток років. Він передбачає фарбування окремих пасом. Згодом мелірування піддалося деяким змінам – якщо раніше в основному використовували тільки освітлюючу фарбу, то сьогодні нерідко застосовують темну або кольорову.

Балаяж

Дивно, але балаяж – вкрай економна техніка, адже нею можна скористатися навіть при відсутності фольги. Достатньо рухами з певним розмахом нанести фарбу на необхідну довжину і залишити волосся сушитися без укриття. В результаті вийде ледве помітний, плавний перехід від кольору до кольору.

Шатуш

Ця техніка не сильно відрізняється від балаяжу за своїми принципами. Волосся після такого фарбування виглядає ніби вигорілим на сонці. Концепція полягає в тому ж нанесенні світлої фарби, тільки попередньо робиться начісування.

Примітно, але простота техніки – явище оманливе. Насправді вона дуже трудомістка і не кожен майстер готовий з нею зв’язуватися.

Бебілайтс

Один з напрямків мелірування. Відмінність полягає в тому, що освітленню підлягають дуже тонкі прядки, що знаходяться на мінімальній відстані одна від одної. Як результат – створюється враження повноцінного фарбування в блонд, тільки більш природного, м’якого і нейтрального.

Однак блондинкою назвати модницю, забарвлену в цій техніці, не можна. Тонкі незаймані пасма темного відтінку потрапляють в поле зору оточуючих. При цьому зачіска виглядає об’ємною, а колір глибоким.

Черепахове фарбування

Справжнє нововведення серед технік фарбування. В ході процедури по всьому волоссю роблять бейбілайтс, за винятком зони в області обличчя. Там повинен бути балаяж. В результаті колір зачіски чимось нагадує панцир черепахи.

Деграде

Не варто плутати деграде з омбре. В даному випадку перехід кольорів робиться настільки плавним, що практично непомітний. Неймовірно ефектно така техніка виглядає в кольоровому виконанні.

Діп-дай

Не потрібно думати, що подібний ефект – результат роботи низькокваліфікованого майстра. Візуально волосся, пофарбоване в техніці діп-дай, виглядає так, ніби його занурили в ємність з фарбою. Особливо чудово виглядає зачіска з темною основою і яскравими пасмами, наприклад, ліловими, синіми або відтінку фуксія.

Сплешлайтс

Досить цікава техніка, правда на неї наважиться далеко не кожна модниця. Але, якщо вам набридли стандарти, до неї варто придивитися. Пофарбоване подібним чином волосся має посередині контрастну пляму, межі якої плавно розмиті. При бажанні цю ділянку можна не тільки освітлити, але й зробити кольоровою.

Краунлайтс

Один з різновидів вищеописаного способу фарбування. Тільки пляма в даному випадку знаходяться в районі коренів. Перехід тут не розтягнутий, але плавний.

Ейр-тач

Як зрозуміло з назви, в процесі роботи майстер якимось чином повинен використовувати повітря. І це дійсно так. Перукар спочатку відокремлює необхідні пасма, злегка їх підкручує, а після цього видуває з допомогою фена. На завершення знаносить фарбу. Як результат – дуже плавні переходи і мінімальна шкода для волосся.

Гелаксі

Кольоровими волоссям вже нікого не здивуєш. Однак ця техніка – справжня бомба з кольору. Сумно, але знайти готового на такі експерименти майстра дуже складно. Плюс до всього фарбування можна віднести до демократичних.

Серед плюсів – повна свобода для фантазії і можливість самовиразитися. Причому палітра може бути будь-якою – яскравою, контрастною, пастельною.

3D

Активно набирає обертів в модній індустрії техніка 3D. Суть її в тому, що майстер використовує не менше 5, сильно наближених один до одного, відтінків. В результаті вдається досягти неймовірного об’єму.

Тигрове око

Ідеальний варіант для шатенок. З твариною паралелі тут немає, волосся імітує забарвлення однойменного каменю. Виглядає це неймовірно ефектно, вражаючи свої сяйвом.

Читайте також: Трендові стрижки 2021: подовжені варіанти з чубком


Не пропустіть