Брюса Вілліса вигнали з аптеки через відмову надіти маску

65-річний голлівудський актор осоромився в Лос-Анджелесі. Брюс Вілліс відмовився дотримуватись карантинних правил.

Виконавець головної ролі у фільмі «Міцний горішок» став порушником порядку. Він зайшов в місце масового скупчення людей без маски. Зірці світового масштабу було відмовлено в обслуговуванні, як і всім іншим подібним йому «ковід-лиходіям», так прозвали Вілліса обурені американці.

Продавець слідував строгим вказівками уряду США. Згідно з правилом, яке діє вже майже рік, все люди зобов’язані носити маски або інші засоби захисту на обличчі в громадських місцях. Він також попросив чоловіка покинути приміщення аптеки.

У цей момент Брюса підловили папарацці. На знімках було видно хустку на шиї актора. Багато людей вважають, що саме її Вілліс міг пов’язати замість маски. Ім’я зірки культових бойовиків потрапило в скандальні заголовки після цього інциденту.

Американці були дуже здивовані тим, що популярний актор – зразок для наслідування – пішов проти правил. Більшість не стримувався у висловлюваннях, обурюючись поводженням кінозірки.

«Ідіот!», « Брюс вирішив, що заради нього зроблять виняток?! Огидно», «Розчарувалася в ньому», «Міг ​​би хоч бандану пов’язати», «З міцного горішка в ковід-лиходія!», «Респект продавцеві», «Брюс, правила – вони для всіх!», «Джон Мак-Клейн вже не той», – висловилися розгнівані користувачі.

Батько п’ятьох дочок поспішив вибачитися за свою поведінку. «Я зробив помилку, думаючи, що все закінчилося. Бережіть один одного і продовжуйте носити маски», – передає слова Вілліса People.

Читайте також: Даша Астаф’єва засвітила свої пишні груди


Не пропустіть