Трендові стрижки 2021: подовжені варіанти з чубком

Як відомо, обличчя людини – дзеркало душі, а зачіска – її прекрасне обрамлення. Тому необхідно подбати про правильні стрижку та укладання. Пропонуємо сьогодні розглянути подовжені стрижки, які будуть в моді в 2021 році. Так як вони підходять абсолютно всім, ніхто з вас, дорогі читачки, не залишиться без уваги.

Подовжене каре

Чудова стрижка, що дозволяє коригувати овал обличчя, не вдаючись до кардинальних заходів. За допомогою довжини пасом можна візуально округлити або, навпаки, подовжити обличчя, приховати недоліки, широкі вилиці і великі щоки.

Щоб округлити квадратне обличчя, передні пасма повинні бути трохи нижчими за підборіддя, але дещо коротшими за плечі, чубчик класичний – прямий.

Занадто видовжене обличчя стане круглішим, якщо стрижка буде об’ємною з боків, а довжина локонів між мочкою вуха і підборіддям. Чим виразнішою є непропорційність, тим коротшою повинна бути стрижка.

Жінки з ідеальним овалом обличчя можуть сміливо вибирати довжину локонів на свій розсуд.

Власницям трикутного або серцеподібного обличчя бажано вибрати подовжене каре з чубчиком. Воно може бути прямим, але тоді подовженим на скронях, ніби заокругленою лінією волосся. Прекрасно виглядає чубчик, розділений на дві частини, але не посередині, а по лінії бічного проділу. В цьому випадку він округлює форму обличчя, пом’якшуючи кути чола і вилиці.

Подовжений боб

Стрижка боб не менше популярна, ніж каре. Подовжений варіант зустрічається набагато частіше, так як більш довге волосся можна як укласти, так і заплести. Подовжений боб характерний коротко стриженою об’ємною потилицею і більш довгими пасмами з боків. Стрижка прекрасно виглядає як з чубчиком, так і без нього.

Залежно від форми обличчя, підбирають довжину передньо-бічних пасом по аналогії зі стрижкою каре.

Родзинку образу надають хвилясті локони на більш довгих пасмах. Жінки з кучерявим волоссям в цьому випадку значно виграють. Слабкі кучері не потребують укладання, надаючи зачісці якусь хаотичність і безтурботність. Чубчик може бути прямим, косим або подовженим.

Подовжене боб-каре

Прекрасне поєднання двох найбільш популярних стрижок породжує абсолютно новий, свіжий образ. Подовжені пасма з боків, укорочена потилиця, піднята до верхівки, додадуть вам сексуальності і зухвалості. Подовжене боб-каре зробить вас візуально молодшими і впевненішими в собі.

Не бійтеся експериментувати з образами, пробуйте нові стрижки та укладки, навіть, якщо така зачіска здається вам незвичайною.

Читайте також: Трендове фарбування в два кольори 2021 для стильних жінок: 18 ідей


Не пропустіть