Трендове фарбування в два кольори 2021 для стильних жінок: 18 ідей

Модне двокольорове фарбування не втрачає позиції в топі найпопулярніших трендів і в цьому році. Тонування двома відтінками користується неймовірною популярністю серед дівчат з різними кольорами волосся.

Серед найбільш трендових можна назвати наступні техніки:

  • балаяж;
  • шатуш;
  • мажімеш;
  • брондування;
  • каліфорнійське мелірування;
  • ейр туш, і інші.

Вони затребувані в рамках загального б’юті-тренду на повернення до природності, відмові від радикального перетворення волосся і екзотичної кольорової палітри.

Шатуш

Модне двокольорове фарбування, після якого волосся виглядає так, як ніби вигоріло природним чином від сонця. Такий натуральний ефект можна отримати при хаотичному і дещо неоднорідному фарбуванні пасом, як великих, так і дрібних. Виглядає дуже стильно і злегка недбало.

Брондування

Ефектний метод фарбування, при якому стиліст-колорист вибирає натуральні відтінки, близькі до рідного кольору волосся жінки: наприклад, шоколадні, кавові, бежеві, коричневі та бронзові. Відмітна особливість даного виду фарбування – плавні, гармонійні переходи між відтінками. В 2021 такий метод буде дуже поширений. Стилісти рекомендують брондування шатенкам, брюнеткам і рудим дівчатам.

Балаяж

Техніка фарбування балаяж підходить дівчатам, які прагнуть виділятися і вибирають більш ефектні і яскраві колірні рішення. У балаяжі перехід не такий плавний та непомітний – навпаки, вони відтінки підбираються на контрасті. Волосся в цьому варіанті фарбується від коренів. Балаяж найчастіше вибирають натуральні або фарбовані блондинки.

Мажімеш

Ще одна улюблена техніка двоколірного фарбування, яку дуже цінують дівчата з тонким, ослабленим або пошкодженим волоссям. Мажімеш виконується за допомогою безпечних фарб, саме фарбування відрізняється дбайливістю.

Однак є й невеликий недолік у цієї техніки: фарба досить швидко вимивається, колір стає тьмяним і потрібне часте оновлення фарбування.

Не бійтеся експериментувати з модними фарбуваннями в 2021 році – ви зможете освіжити свій образ, підкреслити унікальність і опинитися в центрі уваги оточуючих.

Наша фотопідбірка з прикладами стильних фарбувань в два кольори допоможе вам надихнутися і знайти свій ідеальний варіант.

Читайте також: Трендові стрижки 2021 для обличчя будь-якої форми


Не пропустіть