Модні стрижки зими 2022 для жінок 40-50 років

Жінки віком 40 років досягають самого розквіту. У них з’являється час, щоб доглядати за собою, адже діти вже виросли. Виглядати бездоганно, означає мати чудовий гардероб, ідеальний макіяж і модну зачіску, що омолоджує. З віком структура волосся погіршується, тому має значення правильний вибір стрижки. У цій статті ми розглянемо детальніше, які стрижки на зимовий сезон пропонують стилісти жінкам віком 40-50 років.

Мила драбинка для жінок 40-50 років

Взимку жінки вважають за краще вибирати більш короткі стрижки, які не завдають клопоту. Але, якщо ви любите своє волосся середньої довжини, тоді краще підібрати стильну стрижку, яка буде ще й зручною. Драбинка актуальна у всі сезони, вона приховає ваші зморшки і надасть образу грайливого зовнішнього вигляду.

Завжди актуальне каре для жінок 40-50 років

Каре – це спосіб повністю змінити свій імідж на краще. Грація, трохи зухвалості разом із жіночністю роблять стрижку неймовірно популярною серед жінок 40-50 років. Якщо вам хочеться нових емоцій, а ще ви прагнете кожного зимового ранку милуватися своєю красою, тоді вибирайте класичне каре без чубчика.

Елегантний боб для жінок 40-50 років

Витончений образ цієї зими можна отримати за допомогою популярної стрижки боб. Жінкам 40-50 років пропонують зупинити свій вибір на класичному варіанті або комбінації двох стильних стрижок – боб-каре. Ідеальний об’єм та гарна форма зможуть омолодити будь-яку даму.

Каскад на середню довжину волосся

Ще одна стрижка для жінок з волоссям середньої довжини, віком 40-50 років – каскад. Бездоганні пасма різної довжини повністю вирішують проблему тонкого та неживого волосся. З каскадом жінка виглядає не тільки молодо але й дуже кокетливо. Головний плюс стрижки – це завжди об’ємний вигляд волосся без натяку на кінчики, що січуться, і втомлені пасма.

Піксі для модних жінок 40-50 років

Ми не забули ми про найтрендовішу стрижку зими – піксі. Їй немає рівних, тому що тонке, коротке волосся у правильній формі створює найпомітніший омолоджуючий ефект. Жінки можуть вибрати піксі з довгим чубком або підібрати для себе молодіжну зачіску в ультракороткому форматі. Вкладати піксі – це найприємніший процес, тому що техніка створення дозволяє пасмам залишатися слухняними та красивими.

Елегантний вік не є причиною відмовлятися жінкам від догляду за собою. Життя набуває нових фарб, жінки залишаються такими ж привабливими і бажаними для своїх обранців. Необхідно тільки стежити за модними напрямками, як в одязі, так і підході до вибору стильної зачіски.

Читайте також: Антитренди у стрижках: 5 зачісок від яких потрібно відмовитись у 2022 році


Не пропустіть