Антитренди у стрижках: 5 зачісок від яких потрібно відмовитись у 2022 році

На зміну старим, не актуальним трендам у сфері стрижок приходять нові тенденції. Чому варто їм слідувати? Зрозуміло, кожен має носити таку стрижку, що відповідає його типу обличчя та способу життя. Але нерідко ми стаємо прихильниками одного варіанта довгі роки. Застаріла зачіска часом виглядає безглуздо. У цій статті ви дізнаєтесь, які тренди вже морально застаріли і перекочували в розряд «антитрендів».

Маллет

Стрижка Маллет була на піку популярності у 80-х роках. Жінки у 2021 році досі часто обирають цю зачіску, тим самим роблять прикру помилку. Головна особливість стрижки – незакінчений, трохи обрубаний вигляд, також є коротке волосся з боків і довгі локони ззаду. Такий образ дуже сильно “б’є” по жінкам, які мають непропорційні риси обличчя.

Ультракороткий чубчик

Якщо у вас немає вад на обличчі, тоді ви можете робити дуже короткий чубок. Але деякі жінки нехтують правилом, що неймовірно псує їхній образ. Рвані короткі стрижки підходять молодим та яскравим жінкам, які готові до загальної уваги. Якщо хочете зробити чубок, стрижіть його трохи вище брів, але поєднуйте тільки з бобом або піксі.

Стрижка під горщик

Стрижка схожа на трендовий паж або сесон, також має легке укладання але підходить далеко не всім жінкам. Зачіска вимагає постійного коригування, якщо його не робити, то стрижка втратить форму та привабливість. Заборонена стрижка жінкам, які мають кругле і повне обличчя, тому що зачіска додає ще більше об’єму.

Виголена потилиця

Коротка потилиця – це бездоганний тренд, але дуже поголений варіант виглядає зухвало. Особливо виділяються стрижки, у яких разом із поголеною потилицею йде яскравий контраст з подовженими пасмами спереду. Запам’ятайте – такі зачіски є основним антитрендом 2022 року.

Короткий каскад

Каскад актуальний у довгому виконанні, а короткий варіант виглядає неприродно. Ще більш безглуздо виглядає зачіска, якщо жінка додатково збільшить об’єм на маківці.

Стежте за усіма модними тенденціями, не забуваючи про антитренди. Завдяки обізнаності, ви зможете отримати завжди стильний та яскравий образ справжньої модниці.

Читайте також: Градуйоване каре для жінок 40-50 років: 11 модних ідей


Не пропустіть