Аліна Гросу показала, як змінилась за ці роки

Відома українська співачка Аліна Гросу активно веде свій мікроблог та часто тішить шанувальників цікавими моментами зі свого життя. Цього разу зірка вирішила показати, як з роками змінювалась її зовнішність.

На своїй сторінці в Instagram дівчина опублікувала колаж, який складався з двох світлин. На першій Гросу 13 років, вона позує у білій сорочці та сірих штанах-бананах. На другій зірці вже 26, і вона зображена в стильній чорні сукні та червоному гольфі. Цікавим є те, що на обох знімках співачка позує без макіяжу та з розпущеним кучерявим волоссям. Більше того, вони зроблені без жодних фільтрів.

Порівнюючі зміни, які відбувалися з нею протягом цих років, Аліна помітила, що їй вдалося суттєво схуднути. Гросу зізнається, що й досі дуже відповідально ставиться до свого харчування. Вона не переїдає, постійно підраховує калорії та вживає багато води протягом дня. Вона вважає, що завдяки цьому, їй вдалося досягти таких результатів.

Крім цього, співачка наголосила, що радіє тому, що є люди, які любили її колишньою. Жартома вона розповідає, що, навіть якщо вона знову поправиться, у неї все-одно залишаться прихильники, які будуть її продовжувати любити.

Також у своєму дописі Аліна спростувала чутки про те, що вона вдавалася до послуг пластичного хірурга та змінила ніс. Співачка попросила звернути увагу на те, що він завжди був маленьким.

Читайте також: Лесю Нікітюк розкритикували за відпочинок в Африці


Не пропустіть