Градуйоване каре для жінок 40-50 років: 11 модних ідей

Класичне каре з рівним зрізом – це одна з найпопулярніших і жіночних стрижок. На жаль, каре у такому оформленні підходить не всім жінкам. Завдяки майстерності стилістів та постійним новинкам у світі моди каре постало у новому цікавому варіанті. Градуйоване каре з маківкою – це елегантний варіант класики з елементами сучасної обробки. За рахунок багатошаровості навіть найтонше волосся отримає ефектний об’єм на маківці. Також, градуювання суттєво спрощує процес щоденного укладання. Особливо актуальним градуйоване каре буде для жінок 40-50 років, які хочуть отримати новий новий образ з об’ємною зачіскою.

Чим відрізняється ця стрижка від класичного каре

Градуйоване каре з маківкою дуже відрізняється від класичного варіанту, при цьому воно все одно містить головні особливості стрижки – жіночна і стильна форма. У класики волосся на маківці все ідеально рівне і має одну довжину, а в градуйованому каре пасма зістригаються під певним кутом. Також у стрижці переважають такі характерні риси:

  • Локони на потилиці мають укорочену довжину;
  • Пасма біля обличчя оформляються у вигляді зубчиків;
  • Лінія зрізу нерівна, вона більше схожа з технікою драбинки.
  • Градуйоване каре з подовженням для жінок 40-50 років.

Варіанти градуйованого каре з маківкою для жінок 40-50 років

У стрижки багато цікавих варіантів, які дозволяють кожній жінці знайти свою ідеальну форму каре. Дами 40-50 років із градуйованим каре виглядають справжніми королевами, які знають, як створити ідеальний образ модниці. Для зрілих жінок підійдуть такі варіанти стрижок:

  • Градуйоване боб-каре – витончена стрижка для ділових жінок;

  • Градуйоване каре з подовженням – варіант для леді, які хочуть залишити довжину волосся;

  • Градуйоване каре з чубчиком – стрижка підійде зрілим жінкам, які хочуть приховати вікові зміни.

Градуйоване каре з маківкою – це елегантна стрижка, яка додає жінці 40-50 років особливої родзинки, розкішного шарму та свіжості. За допомогою певного варіанту стрижки жінка знову поверне втрачену красу свого волосся.

Читайте також: Боб на коротке волосся: 5 модних прикладів, які обирають стильні жінки


Не пропустіть