Боб на коротке волосся: 5 модних прикладів, які обирають стильні жінки

Стрижка боб користується постійною популярністю, як серед молодих дівчат, так і у жінок зрілого віку. Вона практично універсальна, підходить до будь-якого типу обличчя. Зачіска молодить і освіжає, приховує недоліки контуру обличчя та його вікові дефекти. Не вимагає ретельного догляду, частого відвідування дорогих салонів для укладання волосся. Давайте розглянемо варіанти стрижки боб з коротшими пасмами спереду.

Асиметричний боб

Така стрижка робиться і на густому, і на тонкому волоссі. Асиметрію можна створити з будь-якої сторони. Вона чудово згладжує різкі риси обличчя.

Молоді дівчата віддають перевагу варіації з оформленням чубчика. Передні пасма стрижуть коротше, ніж під час створення класичної стрижки боб. Модні укладання створюють стильні образи.

«Рвані» кінці

Жінки з тонким волоссям вибирають собі саме цю стрижку. Філірування допомагає візуально створити відчуття пишних кінчиків пасм, що лягають один на одного в навмисній недбалості. Укорочені спереду пасма роблять образ оригінальним.

У жінок, які цінують свій час, зачіски цього стилю мають беззастережну популярність.

Боб на кучеряве волосся

Від цього виду стрижки віє романтикою. Це одна з найстильніших та оригінальних зачісок. Короткі передні пасма немають певної форми. Доцільніше робити стрижку з одностороннім, косим і рваним чубчиком. Хвилясте волосся однаково добре виглядає в поєднанні з будь-яким з них.

Правильне забарвлення волосся для цієї зачіски має величезне значення, саме воно надає жіночності та витонченості усьому образу.

Жінки, які бажають виглядати молодо та стильно, повинні вибрати для себе одну з варіацій стрижки боб із укороченими пасмами спереду. З нею ви не матимете жодного клопоту.

Читайте також: Класичне боб-каре: особливості стрижки та 10 трендових варіантів


Не пропустіть