Дмитро Комаров розповів, куди найкраще поїхати, щоб весело та незабутньо зустріти Новий рік

Дмитро Комаров, який є ведучим програми “Світ навиворіт”, вирішив поділитись з фанами корисними рекомендаціями. Чоловік розповів, де можна чудово відсвяткувати Новий рік. За словами телеведучого, він радить їхати в Карпати.

Дмитро Комаров впевнений, що це ідеальне місце, де можна чудово зустріти Новий рік. За словами телеведучого, з Карпатами в нього пов’язані найкращі спогади. Чоловік розповів, що саме там пройшло його дитинство.

У 17-річному віці Дмитро Комаров почав захоплюватись катанням на лижах. Найчастіше він їздив у Славське. Також ведучий програми “Світ навиворіт” побував на Драгобаті.

А ще чоловік додав, що серед туристів популярним є курорт Буковель. Однак, Дмитро Комаров радить на Новий рік мандрувати у Верховину. За його словами, саме там можна відчути справжню атмосферу гір та насолодитись українськими традиціями.

Також телеведучий рекомендує відвідати Гуцульщину. Проте, там немає можливості покататись на лижах. За словами Дмитра Комарова, зустріти Новий рік в Карпатах – це найкращий варіант.

Читайте також: Слава Дьомін розповів, в яких стосунках перебуває з ексдружиною


Не пропустіть