Слава Дьомін розповів, в яких стосунках перебуває з ексдружиною

Відомий український телеведучий Слава Дьомін рік тому розлучився зі своєю дружиною. Не так давно він вирішив розповісти, в яких стосунках перебуває з екскоханою після розлучення. Про це повідомив в соцмережі Instagram.

На сторінці він опублікував спільні фото з колишньою дружиною й розповів, чи підтримує з нею зв’язок. За словами телеведучого, за цей рік він зрозумів багато чого важливого. Слава Дьомін зізнався, що розлучення лише покращило його стосунки з ексдружиною.

Наразі телеведучий підтримує зв’язок з Оксаною та бере активну участь у вихованні спільної дитини. Також Слава Дьомін повідомив, що йому вдалося мирно завершити стосунки з дружиною. Наразі колишнє подружжя чудово спілкується та, навіть, обговорює помилки, які були допущені ексзакоханими раніше.

А ще Слава Дьомін заявив, що через розлучення ні в якому разі не повинна страждати дитина. Тому телеведучий робить все можливе, аби його син відчував себе щасливим.

Шанувальники відразу прокоментували новий допис чоловіка. За словами фоловерів, Слава Дьомін є не лише хорошою людиною, а й чудовим батьком. А ще вони зізнались, що неабияк пишаються тим, що телеведучий перебуває у прекрасних стосунках зі своєю колишньою дружиною.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Слава Демин (@slavademin_official)

Читайте також: Світлана Тарабарова прокоментувала стосунки з Наталею Могилевською після їхнього скандалу


Не пропустіть