Світлана Тарабарова прокоментувала стосунки з Наталею Могилевською після їхнього скандалу

Відома співачка Світлана Тарабарова вирішила пригадати скандал з Наталею Могилевською, який став для неї неабияким уроком. В новому інтерв’ю артистка розповіла, що колись перебувала у складі популярного гурту “Real O”. За словами жінки, його продюсеркою була Наталія Могилевська.

У гурті Світлана Тарабарова пробула лише чотири роки. Згодом артистка замислилась про початок сольної кар’єри. Зірка пішла з гурту на два роки раніше, ніж було прописано в контракті. Наталію Могилевську неабияк обурив такий вчинок її підопічної.

Спочатку продюсерка не відпускала Тарабарову з гурту, а пізніше забороняла розпочинати сольну кар’єру. Тоді між жінками виник справжній конфлікт. Світлана Тарабарова аж дев’ять років не коментувала стосунки з Наталією Могилевською після такої неприємної ситуації.

Лише нещодавно зірка зізналась, що конфлікт з екснаставницею став для неї уроком. Світлані Тарабаровій було дуже соромно за свій вчинок. За її словами, спочатку жінка перебувала у чудових стосунках з Наталею Могилевською.

Вона щиро вдячна продюсерці за просування в шоу-бізнесі та допомогу на перших етапах своєї кар’єри. Також Світлана Тарабарова зізналась, що не тримає на неї зла.

Читайте також: Катерина Осадча з’явилась на “Танцях з зірками” у стильному вбранні, вартістю майже 60 тисяч гривень


Не пропустіть