Ніна Матвієнко заявила, що не збирається розлучатись зі своїм чоловіком

Два місяці тому відома українська артистка Ніна Матвієнко повідомила, що перебуває в дуже складних стосунках зі своїм чоловіком. Також жінка додала, що вигнала його з дому.

На думку шанувальників, подружжя розірвало свої стосунки й подало на розлучення. Однак, нещодавно Ніна Матвієнко ошелешила мережу своїм зізнанням. Артистка заявила, що не збирається розлучатись з чоловіком. Подробицями вона поділилась у новому інтерв’ю програми “Життя відомих людей”.

За словами Ніни Матвієнко, зі своїм чоловіком вона перебуває у шлюбі 50 років. 74-річна артистка зізналась, що жодного разу не натякала на розлучення з Петром Гончарем.

Виконавиця планує дати другий шанс своєму чоловіку. Також, за її словами, Ніна Матвієнко шкодує про те, що винесла проблеми у шлюбі на загал.

А ще Народна артистка України додала, що посварилась з чоловіком через велику кількість людей в її будинку. За словами жінки, вона не планує руйнувати свою сім’ю та розлучатись Петром Гончарем.

Також артистка не виключає, що знову житиме з чоловіком разом. Фоловери побажали жінці сімейного щастя та якнайшвидшого примирення з коханим.

Читайте також: Світлана Тарабарова прокоментувала стосунки з Наталею Могилевською після їхнього скандалу


Не пропустіть