Модні та стильні стрижки 2022 для жінок 40-50 років

З віком бажання виглядати свіжо та молодо не минає, але стан волосся та обличчя можуть викликати певні труднощі при створенні ідеального образу. Жінки використовують різні методи, щоб повернути молодість шкіри та знову виглядати на всі 100%. Які б процедури не було обрано, без правильно підібраної стрижки образ не буде повноцінним. Тому, потрібно обов’язково знайти професійного стиліста, який здатний наголосити на потрібних рисах і сховати вікові зміни. У цій статті ми пропонуємо вашій увазі найактуальніші та наймодніші стрижки 2022 року, які підходять жінкам після 40 років.

Модна асиметрія

Жінкам 40-50 років безумовно варто придивитися до асиметричних стрижок, які рік у рік знову стають актуальними. Зачіска з короткою довжиною та з подовженням з одного боку. До речі, необов’язково робити таку стрижку, достатньо виконати модне укладання на один бік.

Яскравий боб

Стрижка боб підходить жінкам за 40. Зачіска цікава своєю об’ємною формою, яка дозволяє отримати довгоочікуваний омолоджуючий ефект. Щоб виглядати завжди свіжо і яскраво, не забувайте доглядати волосся і красиво його вкладати.

Смілива піксі з довгим чубком

Піксі знову набирає обертів, навряд чи цю стрижку спишуть із рахунків. Модна та зухвала зачіска виглядає неймовірно привабливо, і, незважаючи на коротку довжину, підкреслює жіночність кожної модниці. Для створення по-справжньому трендового образу жінкам 40-50 років пропонують доповнити піксі довгим чубчиком, який також є чудовим інструментом у боротьбі з віковими змінами.

Проста драбинка та стильний каскад

Жінкам 40-50 років, які не готові до зухвалих коротких стрижок, пропонують модну альтернативу – каскад або драбинку на волосся середньої довжини. Обидві стрижки чудово доповнюють образ стильної модниці. Але головний плюс – це можливість надати волоссю додатковий об’єм.

Аврора

Класичні стрижки користуються особливим попитом. Жінки після 40 років люблять їх за стильний вигляд та легкість у вкладанні. Стилісти пропонують жінкам із середнім і довгим волоссям придивитися до витонченої аврори. Вона здатна створити образ, якому немає рівних. При цьому локони знову повернуть свою колишню красу та стануть гарними.

Жінки 40-50 років вибирають стрижку з особливою увагою. Модницям важливо, щоб зачіска була не лише стильною, а й могла омолодити на кілька років. Саме такі варіанти ми й показали у нашому матеріалі. Вибирайте!

Читайте також: Модні жіночі стрижки для волосся середньої довжини на зиму 2022


Не пропустіть