8 стильних та витончених дизайнів манікюру, які будуть в моді взимку 2022

Осінні відтінки залишають чат – місце в палітрах майстрів манікюру та на руках клієнтів повноправно займає зима. Вона несе з собою більше яскравості, більше снігового холодного блиску та, звичайно, новорічні мотиви. У такі манікюри можна лише беззастережно закохатися. Переконайтеся самі!

Матовий з блискітками

В основу такого манікюру можна покласти будь-який відтінок синього. Блакитний емалевий тон чи синювата напівпрозора база? Чудово. Темно-синій колір, що заворожує своєю глибиною? Теж круто. Вся фішка тут у матовому топі з металізованими шестигранниками (лайфхак: якщо в запасах є відповідні сухі блискітки, можна викласти їх на липкий шар кольору, перекрити базою і потім матовим топом) — ця іграшка повернулася в тренди і завоювала серця всіх «сорок».

Зимовий градієнт

Відтінки сірого у градієнті зі щільним білим – це хіт сезону. Виглядає дуже контрастно та ефектно. Такий градієнт добре виглядає і сам по собі, і в обрамленні страз і блискіток. Якщо вже дуже хочеться новорічного колориту, додайте сніжинок – не помилитеся!

Чи то френч, чи градієнт

Ще одна цікава форма усмішки активно з’являється на руках модниць і в стрічці Інстаграм – дуга, скошена на один бік. Виглядає найкраще на мигдалеподібній або овальній формі нігтів середньої довжини. Цей варіант виконання актуальної усмішки багатьом сподобається своїм колірним рішенням: кілька послідовно нанесених ліній, що відрізняються на пару тонів але без розмиття — «ніби градієнт» привертає увагу і змушує розглядати такі нігті. Робити цей дизайн досить довго (якщо сподобається, попередьте майстра, щоб заклав хоча б хвилин 40), але ефект однозначно того вартий!

Кришталеве каміння

Здається, багатьом жінкам ще довго не набридне захоплюватися цією технікою. Нігті виходять дуже витончені але з такою візуальною глибиною… У синьому кольорі зі сріблястим оздобленням кришталеве каміння — чудовий вибір для новорічного манікюру. Синій Водяний Тигр схвально намуркоче на його володарку і обов’язково відсипле удачі та захисту.

Складні абстракції

Прості розводи за мотивами мармуру цього сезону вже не такі актуальні. Але, якщо ви їх дуже любите, саме час спробувати все ускладнити. Мармур на прозорій базі або камуфляжі чудово виглядає на ділянці неправильної форми,іншу ж частину нігтя варто покрити щільним білим лаком. Щоб красиво відокремити його від основного кольору, стик можна пофарбувати блискітками або викласти гнучкою металізованою стрічкою (якщо з формою сильно не намудрили , звичайно). Такий манікюр у білих тонах чудово доповнить образ зимової нареченої – рекомендуємо зберегти, якщо вам це актуально!

Дуже тонкий френч

Яка наймодніша варіація френчу цієї зими? Записуйте рецепт: щільний молочний камуфляж, максимально тонка посмішка насиченого кольору, ідеальна форма – з чітко промальованим центральним кутом замість вигину. Якщо ви оберете для усмішки синій відтінок (або ще краще – сині блискітки), він ідеально впишеться у колірну гаму Нового року.

Монохром із поталлю

Безпрограшне поєднання на всі часи – білий, чорний та метал. Трендовий варіант такого чорно-білого міксу нагадує шкірку зебри або тигра, а блиск абстрактними фрагментами вписується до меж чорних деталей. Можна надрукувати на них фольгу або акуратно прицільно нанести втирання – виглядатиме по-різному але все одно актуально.

Ефект кракелюру

Кракелюр, або потріскана поверхня – не новий тренд у манікюрі. Пам’ятаєте, як ми створювали його спеціальними лаками на початку 2000-х? Ця ідея зробила крок у гелеву систему у двох варіантах. Перший передбачає нанесення спеціального «тріскаючого» лаку на липкий шар кольору. Другий (більш витончений) — використання малюнків стемпінгу, що імітують тріщини. У будь-якому випадку, виглядатиме красиво і трохи деструктивно. Якщо ця естетика вам до смаку – придивіться!

Читайте також: 6 тенденцій у манікюрі, які будуть в тренді в 2022 році


Не пропустіть