6 тенденцій у манікюрі, які будуть в тренді в 2022 році

Коли макіяж і зачіска були для нас естетичним стимулом, ми помітили різке зрушення в тому, на що звертали увагу майстри краси. Раніше манікюр вважався рутинною роботою, а дизайн нігтів призначався тільки для салонних акрилових фарб. Однак, у наші дні нігті – на піку популярності. Ми годинами переглядаємо соціальні мережі, зберігаючи всі наймиліші ідеї, які зустрічаються на нашому шляху, щоб ми могли їх здійснити.

Хороша новина полягає в тому, що найбільші тенденції нейл-арту 2022 будуть ще красивішими, ніж ті, які ми бачили цього року. Щоб отримати уявлення про те, які тенденції в манікюрі ми можемо очікувати наступного року, ми звернулися до деяких найкращих майстрів. Довіртеся нам – це тенденції нігтів, які потрібно знати.

Новий нейтральний манікюр

Ні, це не особливо революційні новини, але знайте, що наступного року блискучі нейтрали нікуди не подінуться. Свіжі нейтральні відтінки непідвладні часу, доглянута шкіра та тонкий шар чистого тілесного кольору, що доповнює ваш відтінок шкіри, залишаться тенденцією у 2022 році.

Альтернативний френч

Французький манікюр матиме навіть більший потенціал, ніж будь-коли. Ми побачимо різні стилі цієї класики, такі як хвилястий френч. Вам не потрібна тверда рука, щоб відтворити його, тому що краса в тому, що кожен ніготь трохи відрізняється.

Мінімальні деталі

Випадкові мінімальні деталі, такі як серця, зірочки або щось ще – це кумедний і простий спосіб оновити свій манікюр. І хоча наклейки для нігтів це супер-простий спосіб досягти професійного вигляду, серця напрочуд легко малювати.

Дорогий синій

Цього року ми побачили, що зелений колір займає лідируючі позиції як кращий колір нігтів, але у 2022 році все змінюється. Синій буде кольором 2022, він круто виглядає як деталь на нігтях тілесного кольору. І його можна носити у різний спосіб. Взимку спробуйте темно-синій відтінок, навесні спробуйте створити омбре синіх відтінків на кожній руці – це легко відтворити вдома.

Анімалістичний принт

Тваринний принт на нігтях виглядатиме гарніше, ніж будь-коли. Принти зебри, черепахи або корови допоможуть вам зробити сміливу та яскраву заяву.

Яскравий та сміливий

Найбільшою тенденцією 2022 стане продовження творчого нейл-арту. Більше того, ця тенденція спонукає людей стати сміливішими та практикувати свій власний дизайн нігтів удома. Якщо ви дійсно хочете досліджувати свою творчу сторону, чому б не придбати гелеву лампу та не почати експериментувати?

Читайте також: Трендовий манікюр на зиму 2021-2022

 


Не пропустіть