Класичне боб-каре: особливості стрижки та 10 трендових варіантів

Боб-каре – це одна із найпопулярніших стрижок. Дивовижна форма, практичність та універсальність дозволили їй завоювати увагу всіх жінок. Вона підходить під будь-яку форму та структуру обличчя, саме тому знову стала затребуваною та стильною стрижкою.

Боб-каре – основні особливості

Як випливає з назви, стрижка поєднує у собі каре та боб. Зачіска вийшла надзвичайно яскравою за рахунок схрещування всіх позитивних якостей модних стрижок. Плавні переходи межують з об’ємною маківкою, а додаткове градуювання доповнює ефектну форму.

І, звичайно, головна перевага стрижки боб-каре – це неймовірний об’єм, який залишається у вихідному вигляді на будь-якій структурі локонів. Неважливо, тонке у вас волосся або густе, боб-каре все одно лежатиме ідеально.

Класичне боб-каре на коротке волосся

Класичний варіант боб-каре виконується на короткій довжині. Саме цю стрижку вважають найпопулярнішою та затребуваною. Основа стрижка – об’єм на маківці, а також потиличні та бічні пасма, які опускаються трохи нижче вух.

Боб-каре з подовженим чубчиком

Трішки урізноманітнити класичну форму боб-каре можна за допомогою видовженого чубчика. Такий спосіб дозволить створити модний варіант асиметричного боб-каре без шкоди у загальній формі. Ідеально підходить варіант боб-каре з подовженим чубчиком жінкам, яким потрібно підкоригувати овал обличчя.

Боб-каре з яскравим фарбуванням

Незважаючи на класичний і трохи строгий вигляд стрижки боб-каре, деякі дами доповнюють зачіску модним фарбуванням в яскраві відтінки. Таким чином виходить створити індивідуальний імідж, який відрізнятиметься від звичних образів. Якщо ви боїтеся зайвої яскравості, тоді використовуйте сучасний варіант – різнокольорове таємне фарбування.

Класичне боб-каре на темних локонах

Класичне боб-каре ідеально виглядає на темних локонах. Форма та об’ємна шапка робить шевелюру більш пишною та доглянутою. Найчастіше такий дует вибирають жінки більш зрілого віку.

Традиційне боб-каре на світлому волоссі

Гламурні блондинки вже давно використали стильний варіант стрижки боб-каре. Коротка довжина і грайливий об’єм дозволяють світлому волоссю виглядати неймовірно розкішно і в стилі модних трендів.

Класичне боб-каре із сучасним фарбуванням

За бажання традиційну стрижку боб-каре можна урізноманітнити сучасними видами фарбування, які передбачають наявність кількох відтінків. Шатуш або балаяж, а також інші види стильного колорування прикрасять образ модної жінки в будь-якому віці.

Класичне боб-каре – це стрижка, яка здатна кардинально змінити образ будь-якої жінки. Головна особливість стрижки – це об’ємна верхівка, яка гармонійно виглядає з плавними переходами.

Читайте також: Модні та стильні стрижки 2022 для жінок 40-50 років


Не пропустіть