Наречений Брітні Спірс у її день народження показав кохану без фільтрів

Після того, як суд через 13 років відсторонив батька Брітні Спірс від ролі її опікуна, співачка ніби ожила.

Тепер вона може набагато вільніше розпоряджається своїм життям. І зараз зірка вирушила з нареченим, Семом Асгарі в подорож приватним літаком, щоб відсвяткувати свій 40-й день народження.

Сем, не соромлячись, показав спільні фото зі своєю коханою. Причому, на відміну від самої Брітні, яка у своєму Instagram активно користується фільтрами, не став прикрашати реальність.

Звісно, ​​шанувальники пораділи за свою улюбленицю. Тому що перше, що впадає у вічі: Спірс виглядає неймовірно щасливою.

А хейтери знову почали судити з приводу фігури Спірс. Тим більше, що мікрошорти дозволяли роздивитися і ноги, і стегна співачки. І дехто знову згадав, як співачці нещодавно порадили підкоригувати фігуру за допомогою пластики.

До речі, сама Спірс на це відповідає хейтерам різко. «Що це за прохання звернутися до пластичного хірурга за консультацією щодо зміни мого тіла? Тільки я чи хтось ще ображений цими „переживаннями“? Можливо, я надзвичайно чутлива людина. У будь-якому разі я воліла б впасти зі скелі, ніж попросити лікаря сказати мені, що, на його думку, не так з моїм тілом і лягати під ніж», — написала в мікроблозі поп-ікона 2000-х.

Читайте також: Слава Дьомін розповів, в яких стосунках перебуває з ексдружиною


Не пропустіть