«Мені пощастило отримати другий шанс»: Бен Аффлек відверто розповів про стосунки з Дженніфер Лопес

Бен Аффлек дав велике інтерв’ю американському The Wall Street Journal, присвячене виходу нового фільму Джорджа Клуні «Ніжний бар», де актор зіграв одну з головних ролей.

У своїй відвертій розмові з журналістом голлівудський мачо вперше розповів, що він думає про відновлення відносин з Дженніфер Лопес.

“Мені пощастило отримати другий шанс”, – зізнався Бен Аффлек.

Проте, знаменитість неохоче ділитися подробицями свого особистого життя, за його словами, «один із найважчих уроків, які він засвоїв, полягає в тому, що нерозумно всім ділитися зі світом».

«Мені набагато комфортніше мати у своєму житті ті здорові кордони, довкола яких, по-дружньому і відверто я можу поговорити з вами але не хочу говорити про свої особисті стосунки для газети», – каже актор.

Однак через деякий час Аффлек відверто зізнався своєму інтерв’юеру, що їхні стосунки з Джей Ло – це «справді найбільша історія кохання».

Нагадаємо, що перші романтичні стосунки Дженніфер Лопес та Бена Аффлека закінчилися 17 років тому. Закохані були заручені але так і не дійшли до вівтаря. Можливо, Аффлек і Лопес скористаються другим шансом і доведуть справу до весільної урочистості. Тим більше, що, за словами інсайдерів, актор цього разу серйозно має намір одружитися.

Читайте також: Надія Мейхер поділилась архівним кадром й показала, як виглядала 23 роки тому


Не пропустіть