Сергій Притула показав, як діти зустрічають його з роботи

Відомий шоумен Сергій Притула виховує трьох чудових дітей. Телеведучого вважають ідеальним батьком, адже він бере активну участь у вихованні своїх нащадків. Не так давно Сергій Притула показав, як діти зустрічають його з роботи. В соцмережі Instagram чоловік опублікував зворушливе сімейне фото.

Донечка й старший син Сергія Притула позують за столом та смакують апетитну їжу. Поруч біля них позує телеведучий. Щасливий батько тримає на руках молодшу донечку та мило усміхається. Перед камерою він постав у джинсах та светрі молочного кольору.

У дописі Сергій Притула повідомив, що саме так його зустрічають діти, коли шоумен повертається з роботи додому. Свою наймолодшу донечку телеведучий показує дуже рідко.

Дівчинці дали чудове ім’я стефанія. Сергій Притула неймовірно щасливий, що став багатодітним батьком. За словами чоловіка, він дуже радіє, коли в будинку лунає дитячий сміх.

Зворушливий кадр Сергія Притули відразу оцінили фани. У коментарях вони залишили велику кількість компліментів. За словами фоловерів, телеведучий є чудовим батьком та люблячим чоловіком. Шанувальники побажали йому завжди залишатись таким щасливим та усміхненим.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Сергій Притула (@siriy_ua)

Читайте також: Євген Кошовий наважився зробити собі перше татуювання


Не пропустіть